تهیه نسخه پشتیبانی از درایور

شما میتونید این نرم افزار رو با حجم حدود 4 مگا بایتی از روی اینترنت دانلود کنید .

لینک دانلود

پس از نصب برنامه و شناسایی سخت افزارشما در لیست نمایش داده شده در صفحه ی اصلی  مشخصات  درایو های شما نمایش داده می شود شما برای back up  گیری  لازم است که تیک  درایور هایی که می خواهید پشتیبانی از ان تهیه کنید را زده و دکمه start backup  را بزنید و با دادن آدرسی که می خواهید فایل پشتیبانی در آن  ذخیره شود از درایور های خود فایل پشتیبانی تهیه  کنید. 

 تذکر 1 : بهتر است این ذخیره سازی در درایو دیگری جز C  باشد تا در صورت وجود اشکال در ویندوز به ان دست رسی دلشته باشید. 

تذکر 2:اگر اطلاع از نام داریور ها ندارید می توانید همه را انتخاب کنید ولی در بعضی مواقع درایور مزاحم هم در میان لیست وجود دارند مانند  دایور های نصب شده توسط موبایل که بهتر است آنها را انتخاب نکنید.

برای برگرداندن  درایور ها نیز می توانید پس از نصب ویندوز جدید با نصب کردن مجدد  نرم افزار با انتخاب گزینه restore drivers  و دادن آدرسی که قبلا فایل پشتیبانی را در آن ذخیره کرده اید و کلیک بر روی دکمه start  در پایین صفحه در ایور ها را روی ویندوز جدید نصب نمایید.

همچنین شما می توانید back up  را تهیه کنید با فرمتexe  که پس از نصب ویندوز جدید با کلیک بر روی خود back up  درایور ها نصب شوند و نیازی به نصب مجدد نرم افزار بر روی سیستم نباشد . شما میتوانید این فایل ها را بر روی disk ها ریخته و آن را خارج از سیستم خود نیز نگه داری کنید.

شما همچنین می توانید با استفاده از گزینه ی live update  درایور های خود را اپدیت کنید.

/ 0 نظر / 4 بازدید